Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Maszewie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Petycja - sprzeciw dot. budowy fermy drobiu w obrębie geodezyjnym Jenikowo
2 Zarządzenie Nr 383/2020 Burmistrza Maszewa z dnia 30 listopada 2020 w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o zamówienie publiczne na zadanie "Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowozu i odwozu uczniów do i ze Szkół Podstawowych, Przedszkola Miejskiego na terenie Gminy Maszewo oraz uczniów niepełnosprawnych z Gminy Maszewo do Placówek Oświatowych w Goleniowie i Przybiernowie w 2021 r. wraz zapewnieniem opieki, na podstawie biletów miesięcznych szkolnych umożliwiających przejazdy uczniów w komunikacji regularnej z wyłączeniem okresu wakacyjnego.
3 Zarządzenie Nr 382/2020 Burmistrza Maszewa z dnia 30 listopada 2020 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy w zamian za święto przypadające w sobotę 26 grudnia 2020 r.
4 Zarządzenie Nr 381/2020 Burmistrza Maszewa z dnia 27 listopada 2020 r. w sprawie zmian w budżecie gminy na rok 2020 oraz zmian w budżecie jednostek na rok 2020.
5 Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowozu i odwozu uczniów do i ze Szkół Podstawowych, Przedszkola Miejskiego na terenie Gminy Maszewo oraz uczniów niepełnosprawnych z Gminy Maszewo do Placówek Oświatowych w Goleniowie i Przybiernowie w 2021 r. wraz z zapewnieniem opieki, na podstawie biletów miesięcznych szkolnych umożliwiających przejazdy uczniów w komunikacji regularnej z wyłączeniem okresu wakacyjnego
6 BURMISTRZ MASZEWA podaje do publicznej wiadomości informację o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla ?Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Maszewo na lata 2020-2023 z uwzględnieniem perspektywy do roku 2027?.
7 Wykaz dokumentów do wniosku o udzielenie dotacji celowej na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków wraz z dokumentami rozliczeniowymi
8 oświadczenia
9 Wniosek o udzielenie dotacji celowej na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków
10 obwieszczenie dot. wydania decyzji o warunkach zabudowy